TOP 10 najchętniej oglądanych gier na Youtube

YoutubeTop10Pamiętacie sławny film o człowieku w zoo który pokazywał słonie? Od tego momentu minęło właśnie 10 lat! Trudno sobie dziś wyobrazić życie bez tej największej platformy video, na której na stałe zagościli aktorzy, piosenkarze czy jakże popularni Let’s Playerzy. Youtube wykreował współczesnych celebrytów i gwiazdy internetowego ekranu. PieDiePie, Cynical Brit czy rodzimy Remigiusz „Rock” Maciaszek, to tylko niektórzy z całej masy mniej lub bardziej sławnych twórców, którzy co dzień zapraszają nas do swoich domów, by wspólnie pograć w gry komputerowe.

Youtube powoli, ale bardzo skutecznie wypiera coraz mniej już popularną telewizję. Najchętniej oglądane kanały na Youtube przyciągają codziennie kilkadziesiąt milionów odbiorców.

Oglądamy niemal wszystko. Od śmiesznych filmów z kotami, vlogów mniej lub bardziej poważnych, zagrajmerów, komików, oj wyliczać można w nieskończoność.

Przez cały miesiąc maj, Youtube świętuje swoje dziesięciolecie istnienia, zamieszczając niezwykle ciekawe artykuły i filmy, w których zabiera nas w sentymentalną podróż, w którą i ja dałem się złapać.

Dziś literka L czyli Let’ PlayYoutube przygotował dla nas listę 10 najchętniej oglądanych gier. Oto one:

  1. Minecraft
  2. Grand Theft Auto (seria)
  3. League of Legends
  4. Call of Duty (seria)
  5. FIFA (seria)
  6. Garry’s Mod
  7. The Sims (seria)
  8. Five Nights at Freddy’s (seria)
  9. Puzzles & Dragons
  10. Dota 2

Zaskoczeni? Jak widać kochamy sandboxy, a Minecraft był doskonałą trampoliną do internetowej sławy i zapewnił twórcom takim jak Rezigiusz czy Stuu, oprócz dobrej zabawy również niezłe źródło dochodu.

Jak będzie za 10 lat? Czy do tego czasu zwykła telewizja zniknie na dobre? O tym już wkrótce..

[źródło: youtube-trends.blogspot.com, www.shacknews.com]

Katalog stron Top Strony Katalog Seo Sznurkownia.info
Google+