Tom Clancy’s: The Division… premiera dopiero w 2016 roku

tomClancy2Tom Clancy’s: The Division to produkcja firmy Ubisoft na premierę której z niecierpliwością czekałem śledząc każdą wiadomość odnośnie tejże gry. Zaprezentowany gameplay na Electronic Entertainment Expo 2014 zrobił nie tylko na mnie piorunujące wrażenie. Niestety na grę trzeba będzie jeszcze nieco poczekać. Ile?

Tego dokładnie nie wiadomo, gdyż informacja o poślizgu ukazała się przy okazji oświadczenia finansowego w którym firma Ubisoft informowała, iż najnowsza gra sygnowana nazwiskiem znanego autora Toma Clancy’ego pojawi się najwcześniej w roku 2016.

Oznaczać to może, iż z produkcją jest problem z którym firma Ubisoft nie jest sobie w stanie finansowo poradzić. Co prawda zyski firmy za rok 2014 wynosiły około 87 mln Euro, niemniej jednak trzeba podkreślić, iż niwelowały one w znacznym stopniu stratę spółki z roku 2013 w którym to zanotowała stratę rzędu 65,5 mld Euro.

Z drugiej zaś strony, być może producenci starają się dopracować grę pod każdym względem, by wypuścić na rynek produkt niemal doskonały. A jak wiadomo z tym w Ubisoft od zawsze był spory problem.

Premiera The Division dla wielu graczy będzie bardzo dobrym momentem do zakupu konsoli najnowszej generacji Xbox One. Tę decyzję i ja odkładam na dalszy plan, delektując się materiałem video z zeszłorocznych targówE3.

[źródło: Gamespot]

Katalog stron Top Strony Katalog Seo Sznurkownia.info
Google+