Richzone.eu – czyli „kup Pan koszulkę…”

RichzoneNie od dziś wiadomo, że „nie z samego Youtuba, Youtuber żyje”. Swoją popularność, rodzime gwiazdy „internetowego kina” przekuwają w hajs w najróżniejszy sposób. Reflinki, kampanie reklamowe, sprzedaż kubków, pamiątek czy… koszulek. Firma Cupsell już od dawna udostępnia nie tylko Youtuberom swoją platformę do tworzenia własnych sklepów z odzieżą, ale tym razem  mamy do czynienia z całkiem nową marką.

Uwaga, uwaga, przed Państwem Richzone, marka tworzona przez największe gwiazdy polskiego Youtube. Jak sami się określają:

„RICH ZONE jest marką odzieżową skupiającą 6 największych twórców wideo w serwisie YouTube. Tworzą ją ludzie, którzy nie boją się być sobą i dla których najważniejesza jest pasja, odwaga i dobra zabawa.”
A jakie to gwiazdy? Na razie wiemy tylko o dwóch, których z łatwością rozpoznacie na tytułowym zdjęciu. Reszta owiana jest niby-tajemnicą. Ot taka niby „cisza przed burzą” jak u Hitchcok’a. Każdy jednak kto chociaż w niewielkim stopniu śledzi kto z kim sztamę na YT trzyma ten doskonale będzie wiedział o kogo chodzi.

Czym jest nowa marka? Tak naprawdę trudno powiedzieć. Jak na razie na stronie dostępne są jedynie tak zwane t-shirt’y, zarówno męskie jak i damskie w różnych rozmiarach z różnymi nadrukami.

Jak wspomniał w jednym ze swoim filmów Gimper, nie są to marne koszulki za 5 zł tylko prawdziwy high-end, który nie rozciągnie się po pierwszym praniu, a nadruk nie odleci jak się z kimś przywitasz „z misia”.

Cena? Niecałe 54 zł. Jak na markową koszulkę to nie dużo, ale na zwykłego t-shirta z nadrukiem to raczej sporo. Ja w każdym razie nie mam zamiaru się przekonywać o jakości tegoż produktu, gdyż jak wiadomo targetem są osoby w młodym i bardzo młodym wieku. Trzydziestokilkulatkowi raczej nie przystoi przechadzać się po dzielni z emblematem „Hajs się zgadza”.

Nie chciałbym oczywiście negować takich inicjatyw. Uważam, że w życiu trzeba być kreatywnym i korzystać z pięciu minut popularności, którą przynosi serwis Youtube. Jeśli jest popyt na taki asortyment, to należy go rzecz jasna zaspokoić. Mam tylko nadzieję, że moje dziecko nie będzie mnie chciało naciągnąć na koszulkę z Izakiem 😉

Strona dostępna pod adresem: http://www.richzone.eu
Katalog stron Top Strony Katalog Seo Sznurkownia.info
Google+