Premiera gry Hatred już za dwa tygodnie

hatredTaishoCo prawda do pierwszego czerwca jeszcze ponad dwa tygodnie, ale już dziś można zastanowić się nad jakimś ciekawym prezentem dla swojej pociechy. Jeśli zadajecie sobie pytanie czy gra Hatred to dobry pomysł na taki upominek, to jednym krótkim słowem powiem, NIE.

O grze Hatred wspominałem m.in. w tym wpisie, w którym opisałem jedną z najbardziej krwawych, sadystycznych, psychodelicznych i brutalnych gier jaką kiedykolwiek widziałem na oczy. Mortal Kombat czy inne bijatyki mogą się schować przy takich scenach jak zabijanie niewinnego sąsiada metalową pałką, czy dzielenie kogoś po głowie dopiero co wyniesioną z piwnicy siekierką.

Widzieliście najnowszy trailer wypuszczony niedawno przez twórców gry, firmę Destructive Creations UWAGA! Film zawiera bardzo drastyczne sceny!

 Grę w tak zwanym preorderze możemy zamówić na tej stronie

HatredPreorder

Jestem niemal pewien, że gra znajdzie zarówno wielkich entuzjastów jak i zagorzałych przeciwników, a już wkrótce przez polskie media przetoczy się fala dyskusji na temat poziomu agresji w grach komputerowych. Niczym bumerang wróci historia twórców gry This War of Mines, którym dostało się za tak zwane „trzepanie kasy” na temacie wojny. W tym jednak przypadku zadawać będziemy sobie pytanie „Czy trzepanie kasy na tak brutalnych grach jest moralnie akceptowalne”.

 

Katalog stron Top Strony Katalog Seo Sznurkownia.info
Google+