Czy tegoroczny Youcon był tylko przykrywką nielegalnego handlu ludzkimi organami?

youconZ każdym dniem afera Krzysztofa „Atora” Woźniaka zatacza nowe kręgi. Oprócz sławnych już zapiekanek, laptopów czy niezałatwionych hoteli, światło dzienne ujrzała nowa, zupełnie zaskakująca sprawa, o której otwarcie mówi jeden z niewielkich polskich Youtuberów.

Szczerze powiem, iż postać autora filmu  jest mi zupełnie nieznana. Jednakże historia, którą wysłuchałem z drżeniem serca uświadomiła mi, iż to jest temat o którym warto wspomnieć. Temat, który powinien stać się numerem jeden nie tutaj, nie na niszowym blogu, a na czołówka polskich gazet! Każdy obywatel powinien usłyszeć w Wiadomościach, w Faktach czy przeczytać w Super Expressie jak wielką dramą żyje „Polski Internet„!

Cała sytuacja rozpoczęła się zupełnie niewinnie. Jak co dzień przeglądałem sobie filmy tagowane słowem Ator. Filmiki Gimpera, Isamu czy Nitro są mi już doskonale znane, ale kilkanaście godzin temu, niejaki Kruszakus na swoim kanale opublikował materiał, który z powodzeniem mógłby być scenariuszem do niejednego filmu grozy.

Historia zaczyna się zupełnie niewinnie, autor opowiada o początkach znajomości z Krzysztofem, ich późniejszej współpracy, wspólnych projektach, inicjatywach czy libacjach alkoholowych. Sporym echem odbija się w tym materiale również słynny Youcon, ale tym razem historia nie dotyczyła nieświeżego jedzenia, czy karaluchów w hotelu, a sytuacji zupełnie innego, o wiele cięższego kalibru.

Kruszakus został zaproszony na Youon, ale z racji poniesionych wydatków świątecznych nie było go stać na drogie hotele i wejściówki. Ator jednak, znany z dobrego serca zaproponował naszemu bohaterowi wikt i opierunek, oprowadził go po Warszawie, poznał z wielkomieszczańską społecznością i nawet uraczył drogim alkoholem z Netto!

Jak się okazało, wszystko było misternie zaplanowaną próbą zawłaszczenia sobie tak cennych w dzisiejszych czasach organów wewnętrznych człowieka! Kruszakus cudem uniknął śmierci tylko i wyłącznie dlatego, że chłop miał silny łeb i obudził się tuż przed ekstrakcją wykonywaną w jakże niesterylnym mieszkaniu Atora.

Szczerze powiem, iż w przyszłym roku chciałem się spotkać z Youtuberami na Youconie, ale teraz widzę, że ta impreza się pewnie nie odbędzie.

Jeśli i Ty masz swoją historię o której świat jeszcze nie słyszał, to nagrywaj filmy, taguj je frazami powszechnie znanymi, nie przejmuj się, że będą Ci zarzucać, że chcesz się tylko wybić na dramie. Nie dajmy sobie zamknąć ust! Poznajmy całą prawdę!

 

 

  • Rafal09

    Gość jest dobry nie ma co znalazł fajny sposób na to żeby zdobyć większą pubilczność bo ten film był na hajsownikach. Początkowo też dałem unsuba ale widząc co się dzieje ponownie subskrybuje kanał Atora

  • PixelK 1944

    co to za gówno?
    jak ja tu trafiłem?
    nwm

Katalog stron Top Strony Katalog Seo Sznurkownia.info
Google+